Оновлена територіальна громада

27.09.13

Село Холодівка було засноване у другій половині 17 століття (фото 1).                      Загальна  територія сільської ради становить -  3798.5 га.                                     Площа населеного пункту  -  458.3га.    

Чисельність населення станом на 01.01.2013 р. становить 910 осіб,  які проживають в 357 дворах, у в т.ч. дітей дошкільного віку – 52 особи, шкільного віку – 60 осіб, громадян пенсійного віку – 325 осіб,молоді з 18 до 35 років-  172 особи.                                                                                

За останні 5 років   намітилось різке зниження населення громади.  Людей помирає більше чим народжується,  молодь не залишається в селі,  дуже мало створюється  нових сімей.  Причина цього -  слабка соціально-економічна база, відсутність робочих місць для молоді. Тому у 2012 році активом села, виконкомом сільської ради   розроблена стратегія розвитку населеного пункту до 2020 року, в основу якої  закладено всі можливості  покращення  умов проживання населення територіальної громади, підняття  іміджу села.                                                        

На території громади розташовані: загальноосвітня  школа І-ІІ ст.,будинок культури, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, ряд магазинів, дерев’яний   двокупольний Храм,  побудований у 1770 році.

(Загальноосвітня школа І-ІІ ст.) (фото 2)

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини). (фото 3)

Багато в селі є проблем, однією із них  погані дороги. А тому, за попередні роки було проведено чимало робіт по ремонту вуличних доріг. В  2013 році виготовлена    проектно-кошторисна документація  на капітальний ремонт  вулиць населеного пункту,  на даний час вона проходить експертизу. У жовтні ми плануємо провести роботи по капітальному і поточному ремонту вуличних доріг  на загальну суму 136 тис. грн.,  з них: 100 тис. грн. надійде  по соціальній угоді  від Вінницького бройлера та 36 тис. грн.- субвенція з державного бюджету . Також значна робота виконкомом сільської ради разом із підприємцями, активом села,  проводиться по освітленню  територіальної громади. На сьогоднішній день вже освітлено майже 6,5 км. вулиць.  У жовтні плануємо продовжити відповідні роботи та освітлити ще 2,5 км. доріг.

Прагнемо створити належні умови для відпочинку молоді. Чимало свят випадає на зимовий період, а  приміщення будинку культури не опалюється. Тому  для створення комфортних умов,  як для артистів, так і для глядачів, виконком сільської ради вирішив спрямувати бюджетні кошти на капітальний ремонт закладу  культури. В 2012  році виготовили проектно-кошторисну документацію на заміну вікон і встановлення опалення . У листопаді 2012 року  замінили  24 вікна і  троє дверей на пластикові та  монтуємо водяне опалення.

Працівниками будинку культури, бібліотеки, сільської ради облаштовано прилеглу територію навколо будинку культури, щоб підростаюче покоління мало можливість відпочивати в комфортних умовах.(Будинок культури та прилегла територія). (фото 4)

На території  громади дитячий садок  «Жайворонок»   перестав функціонувати ще в 2000 році, це одна із причин того, що відбувається відтік молоді в інші населені пункти. Тому спільно із педагогічним колективом і виконкомом сільської ради  вирішено відкрити дитячий заклад в частині приміщення місцевої школи. Протягом літа проводилися роботи по реконструкції  та ремонту приміщень. Плануємо, що 1 листопада 2013 року  дитячий сміх та  щебет, заповнять теплі,затишні, комфортні  кімнати закладу. (Встановлення віконних блоків в дошкільному закладі). (фото 5)

В цьому році було зроблено проект замежування населеного пункту,  зараз він проходить експертизу. Відповідно нових меж площа населеного пункту становитиме -  873 га .

В липні поточного року проведені роботи по благоустрою сільського сміттєзвалища.  Зроблено обвалування його по периметру, в подальшому плануємо  обсадити його  грабом. (Обвалування сміттєзвалища). (фото 6)

       В 2013  році  виготовлено проект  відведення земельної ділянки під розширення сільського кладовища і  введено в дію.

 Планів як і задумів дуже багато. Прагнемо покращити життя сільської громади, щоб село процвітало та розвивалося.

Повернутись